14 czerwca 2024

Bagażniki samochodowe

W zależności od liczby rowerów, które musisz przewieźć, możesz wybrać bagażnik montowany na tylnej klapie lub na dachu. Jeśli zazwyczaj przewozisz dwa rowery, zaleca się zakup dwóch pojedynczych bagażników rowerowych. W przypadku częstego przewożenia czterech rowerów lepiej rozważyć bagażniki dachowe, podczas gdy w samochodach z otwartym bagażnikiem wystarczy zazwyczaj tylko jeden.

Sklepy sprzedają szeroką gamę różnych typów bagażników dachowych, więc możesz mieć pewność, że znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy masz furgonetkę, SUV, pickupa czy samochód sportowy, możesz znaleźć odpowiedni bagażnik dachowy dla Twojego pojazdu. Jeśli planujesz korzystać z bagażnika dachowego tylko od czasu do czasu, jeden z bagażników montowanych na dachu może okazać się wystarczający. Jeśli wybierasz się w daleką podróż i planujesz podróżować z rowerami na bagażniku dachowym, być może warto rozważyć system typu pick up truck lub van do przewozu ciężkich ładunków.

Dodatkowe bagażniki samochodowe to znakomite produkty, które łączą w sobie funkcjonalne zalety bagażnika o dużej pojemności z oczywistą zaletą zmiennych wymiarów. Wynika to z możliwości wykorzystania go jako dodatkowego bagażnika do samochodów dowolnego modelu lub jako boxu dachowego do Jeepów. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów zapewnia przedłużoną, co najmniej kilkuletnią żywotność.

Odpowiednim bagażnikiem do przewożenia rowerów z tyłu SUV-a, kombi, hatchbacka lub minivana jest lekki bagażnik dachowy. Mocuje się go bezpiecznie do istniejących poprzeczek bagażnika dachowego za pomocą własnych stóp montażowych i okuć. Prawidłowo zamontowane bagażniki samochodowe doskonale sprawdzają się podczas przewożenia ciężkich ładunków lub rowerów. A jeśli nie jest dostępny dla danego modelu pojazdu, optymalnym wyborem jest bagażnik montowany na haku. Bagażniki montowane na haku są popularne, ponieważ łatwo się je ładuje i rozładowuje, mogą współpracować z zaczepami.