24 maja 2024

Doubleclick

Doubleclick to firma świadcząca usługi marketingu cyfrowego. Zapewnia zestaw rozwiązań online dla marketerów i wydawców, w tym globalną platformę reklamową, platformę analityczną i platformę po stronie popytu. Firma Doubleclick została założona w 1996 roku przez byłych pracowników Google, którzy chcieli założyć własną firmę typu start-up w momencie, gdy opuszczali giganta wyszukiwania, sfrustrowani brakiem przejrzystości wyników wyszukiwania.

DoubleClick to firma zajmująca się reklamą cyfrową. Pomaga w procesie zakupu reklamy internetowej. Doubleclick ma jeden z największych udziałów w rynku cyfrowej przestrzeni reklamowej. Znani są również ze swoich produktów, takich jak DoubleClick for Publishers i DoubleClick Ad Exchange, z których korzystają wydawcy na całym świecie.

Rozwiązania Doubleclick są wykorzystywane przez Google do łączenia wszystkich swoich danych w jednym systemie. Pozwala im analizować, wizualizować i automatyzować analizę danych.

Google Analytics to jedno z rozwiązań doubleclick, które wprowadziła firma Google. Ta usługa koncentruje się na dostarczaniu użytkownikom wglądu w ich wzorce ruchu w witrynie, zachowania użytkowników i kampanie marketingowe.

Data Studio to kolejne rozwiązanie z podwójnym kliknięciem, które koncentruje się na dostarczaniu wizualizacji danych z interaktywnymi wykresami i wykresami, które umożliwiają osobom eksplorowanie danych. Dzięki menedżerowi tagów użytkownicy mogą zarządzać tagami dołączonymi do treści na stronach wyników wyszukiwania.

Z pomocą sztucznej inteligencji DoubleClick jest w stanie zapewnić lepsze wrażenia swoim klientom. Obejmuje to lepsze statystyki i bardziej ukierunkowane miejsca docelowe reklam.