15 kwietnia 2024

5 najlepszych markowych pomysłów na pamiątki dla każdej firmy

Obdarowanie klienta prezentem to dobry sposób na odwdzięczenie się za współpracę i zwiększenie jego lojalności. To dodatkowa okazja do promocji firmy, brandu czy też produktu. Z tego względu jako gadżety dla firm Kraków stosuje się produkty promocyjne z logo firmy. Oto 3 najprostsze i udane pomysły na prezenty korporacyjne dla klientów.

Pomysł 1 – słodycze

Gadżety dla firm Kraków w postaci słodyczy są szczególnie odpowiednie dla firmy bezpośrednio lub pośrednio związanej z żywnością. Ale generalnie małe czekoladki będą dobrym prezentem dla każdego klienta. Na opakowaniu możesz wydrukować nie tylko logo, ale także motywujące cytaty i powiedzenia. Czekoladki można wręczać jako bonus przy zakupie lub po prostu traktować klientom w biurze.

Pomysł 2 – zeszyty

Notatnik to dobra pamiątka, ponieważ klient będzie go długo używał i zabierał ze sobą, dzięki czemu inni ludzie będą mogli dowiedzieć się o firmie. Logo nie musi być drukowane bezpośrednio na notesie. Istnieje możliwość zamówienia naklejek reklamowych . Chcąc wyróżnić się na tle konkurencji należy wybrać nietypowy notes, np. ze skórzaną lub drewnianą okładką. Taka pamiątka jest idealna dla firm, których klientami są ludzie kreatywni. Chociaż produkt skórzany spodoba się również przedsiębiorcy, ponieważ podkreśli jego status. Markowy długopis będzie dobrym dodatkiem do notesu.

Pomysł 3 – kubek

Kubki termiczne – nowa runda w produkcji upominków i nadruku na kubkach. Wręczając taki prezent klientowi, okazujesz mu troskę. Latem kubek termiczny utrzyma napój zimny, a zimą – ciepły. Jednocześnie reklama Twojej firmy będzie widoczna przez cały rok.